قوانین عمومی سایت

1-براي استفاده از سامانه يک نام ورود منحصر به فرد و کلمه عبور به شما اختصاص داده مي‌شود، که شما براي ورود به سيستم از آن استفاده مي‌کنيد.
2-کلمه عبورشما به صورت غير قابل بازگشت درهم ريزي شده و در سيستم نگهداري مي‌شود، بنابراين اشخاص ديگر قادر نيستند از طريق سيستم به کلمه عبور شما دسترسي داشته باشند.
3-مسئوليت کامل حفظ و نگهداري نام ورود و کلمه عبور بر عهده شما است. به اين ترتيب شما مسئول کليه اعمالي هستيد که درسيستم از طريق نام ورود شما انجام مي‌شود.
4-نام ورود و کلمه عبور اختصاص يافته به شما، فقط براي استفاده شخصي است و شما حق واگذاري آن را به شخص ديگري نداريد.
5-شما اجازه استفاده از نام ورود و کلمه عبور شخص ديگري را حتي با اجازه وي نخواهيد داشت.
6-استفاده از اطلاعات موجود در سامانه و تغيير در آن توسط شما، فقط در محدوده قوانين جاري هر بخش مجاز بوده و مسئوليت و عواقب هر گونه تغيير خارج از قوانين جاري به عهده شما خواهد بود.
7-حق اعمال هر گونه تغيير در قوانين استفاده از سيستم، توسط مديريت سامانه کدجاج محفوظ است.

شرایط ایجاد کلاس آموزشی

1-محتوای ایجاد شده در کلاس نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی باشد.
2-ایجاد کلاس در شرایط اولیه توسط هر فرد و هر موسسه ای رایگان است اما خدمات اضافه تر بر روی کلاس های پایه کدجاج دارای هزینه است که مطابق تعرفه از سازنده ی کلاس که مدرس کلاس نامیده می شود اخذ می گردد همچنین موسسات آموزشی جهت پشتیبانی های خاص و پکیج های ویژه ما می توانند با تیم پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم خدمتتشان ارائه گردد.

شرایط عضویت در کلاس های آموزشی

1-متقاضیان باید جهت دسترسی به محتوای آموزشی در سامانه ثبت نام نمایند.
2- کاربر می پذیرد که شناسه و کلمه عبور متعلق فقط به او بوده و مسئولیت حفظ و نگه داری از رمز عبور را می پذیرد.
3- هر کلاس علاوه بر این شرایط مقرراتی توسط مدرس همان کلاس دارد که کاربر با عضویت در کلاس آن ها را می پذیرد.
4- کدجاج هیچگونه مداخله ای در حل و فصل مشکلات و شرایط ایجاد شده در کلاس توسط مدرس درس ندارد.

سلب مسئولیت

کدجاج هیچ مسولیتی در مورد زیر پا گذاشتن حقوق مالکیت معنوی و یا نقض حقوق دیگران را ندارد. بعلاوه کدجاج هیچگونه تضمینی در مورد درست بودن و قابل اطمینان بودن موارد محتوایی این سایت و یا هر سایتی که به آن متصل است را نمی کند و همچنین کدجاج هیچ مسوولیتی درباره کیفیت و کمیت و اتفاقات پیش آمده در دوره ها و مسابقات را ندارد و کلیه مسولیت های حقوقی و مدنی به عهده برگزار کننده آن می باشد. محتوای ایجاد شده توسط برگزار کننده کد جاج هیچ گونه مسولیتی در قبال صحت و کیفیت محتوای ایجاد شده توسط برگزار کننده را بر عهده نمی گیرد و مسولیت آن بطور کامل بر عهده برگزار کننده است. همچنین کدجاج هیچ تعهدی در قبال بروز کردن محتوای ایجاد شده توسط برگزار کنندگان را تقبل نمی کند.